SHUTTE – uzávery sáčkov a vriec

Shutte - to je viac ako 6 miliárd uzatvorených sáčkov a vriec každý rok. Úväzky a uzávery z plastu, hliníka, papiera a celofánu, s kovovými výstužami, alebo bez nich, v širokom farebnom spektre - a 140-tich typoch. Pre každý prípad máme vždy k dispozícii správne riešenie, ideálny uzáver. Nielen to - s našimi skúsenosťami s obalovou technikou Vám radi ponúkneme alebo doporučíme aj správny baliaci stroj s najlepším pomerom ceny a výkonu.

Úväzky s papierom: - vyrábajú sa mnohých variantách ako papierový pásik s vloženou drôtenou vlnovkou, rôznofarebné pásky s rovným drôtikom v rôznych dĺžkach a prevedeniach. U-klipsy s dvojitým drôtikom sa hodia najmä pre ťažké vrecia.

Twistband a Clipband - Twistband sú plastové pásky s drôteným vystužením, navinuté na cievkach, svelé najmä pre automatické baliace stroje. Clipband je obdobná páska dodávaná v roliach. Vyrábajú sa vo viac ako 10 farbách. Papierový typ môže byť zlatý, strieborný, alebo s potlačou. Twistband aj Clipband sú vhodné pre všetky druhy baliacich strojov. Obidva typy môžeme dodať i nasekané na potrebnú dĺžku.

Drilbinder - obľúbený a veľmi pevný úväzok pre väčšie vrecia (až do 100kg). Dodáva sa v dĺžkach od 8 do 38cm, potiahnutý plastom, alebo meďou. Dodávajú sa v cievkach po 5 000 ks. Pre Drilbinder Vám môžeme ponúknuť ručné, alebo pneumatické uzatváracie nástroje.

Multiplast - je moderný výrobok, vynikajúci nízkou cenou a ľahkým použitím. Multiplast bol vyvinutý pre desiatové sáčky, sáčky do mrazničiek alebo vrecia na bytový odpad. Dodáva sa v sadách od 5 do 70 ks, v jednoduchých farbách, na prianie s potlačou.

Schutlok - v Európe je to jeden z najobľúbenejších uzáverov, používaný najmä v malých i veľkých pekárňach. Schutlok sa na sáčok obvykle aplikuje strojovo, ale ľahko sa otvára i zatvára ručne. Vysoký výkon, nízka cena, pohodlie pre zákazníka – to všetko prispeva ku svetovému úspechu Shutlok-u. Aj tento uzáver sa vyrába v mnohých farbách a veľkostiach. Veľmi radi Vám pre Vaše výrobky doporučíme najvhodnejšiu baličku.

Plastové úväzky, plomby a závesy:
Plomby - pre každý cenný tovar, alebo nebezpečné látky, ktoré vyžadujú perfektné uzávery. Plomby sa nedajú odstrániť bez zjavného porušenia. Sú vhodné pre sáčky s peniazmi, aj pre sudy s chemikáliami.
Drôtiky, úväzky, uzávery, visačky a štítky - pre použitie v domácnosti aj v záhrade, všetko v príjemnom balení, uľahčujúcom použitie.
Clip-Click – viacúčelový a veľakrát použiteľný uzáver s vysokou reklamnou činnosťou. Vyrába sa v najrôznejších farbách a dĺžkach. Veľká plocha využiteľná pre reklamnú potlač.

Baliace stroje - aj ten najlepší úväzok sa môže stať ohromným problémom, ak sa nepoužije správna balička. K úväzkom a uzáverom Shutte neodmysliteľne patrí a je k dispozícii rad výkonných zariadení pre automatickú alebo poloautomatickú aplikáciu – presne na mieru Vašej výrobe. Naši odborníci Vám pri ich výbere poradia. Štandardný program zahŕňa stroje a strojčeky, ktoré sú na svetovej špičke svojich tried. Majú jednu spoločnú vlastnosť: mechanický uzáver môže byť pohodlne ručne otvorený a použitý vždy znova a znova.

Použitie výrobkov SHUTTE v praxi

Chlieb a pečivo - uzávery TWISTBAND a SCHUTLOK otvoríte a uzavriete mnohokrát. Vhodné pre akékoľvek potraviny - hlavne chlieb, pečivo, koláče a pod. Pre ručnú prácu aj baliace automaty, do obchodu, alebo do výroby. Možnosť potlače.

Cukrárske výrobky - sáčky sušienok, sladkosti, cukríky, či orechy balené v papieri, celofáne, alebo do fólií - to všetko sa dá ľahko uzavrieť elegantnými úväzkami CLIPBAND (tenké drôtiky zatavené do ochranného plastiku).

Textil a odevy - tenké plastové ihličky na pripevňovanie cenoviek k textilu. Ideálne pre označovanie šiat, tašiek a kufrov, prádla alebo svetrov. Dodávky aj s aplikačnými pištoľami. CAPCLOSURE a STARSTRIP na efektné zavesenie tovaru v plastových sáčkoch.

Sáčky pre technické výrobky - silné plastové alebo i jutové sáčky a vrecia sa pevne uzatvárajú uzávermi DRILBINDER alebo RATTESTAAR. Vyrábané z kovu i plastu. Vynikajúce pre zväzkovanie hadíc a káblov. Dodávky v metráži aj v kusoch vrátane účinných nástrojov pre ručné uťahovanie.

Zväzkovanie - pre zväzkovanie káblov, prútov, tyčí a podobne sa používajú úväzky CABLE TIE. Takto vytvorený úväz sa nedá rozpojiť. Pre jemnejšie výrobky sa používa SECUR-A-TIE alebo SECUR-A-TACHAMENT.

Vrecia na odpadky, zmrazené jedlá a desiatové sáčky - uzávery MULTIPLAST a MULTILOOPLOK, vyrábané z plastov a/lebo drôtikov v najrôznejších dĺžkach a sadách. V úprave pre teplovzdušný aj mikrovlnný ohrev. Pomáha odstraňovať problémy s domácim odpadom.

Pre domácnosť aj záhradu - drôtiky, úväzky, uzávery, visačky a štítky pre použitie v domácnosti a v záhrade. Kompletný program úväzov šetrných k mladým stromom a rastlinám. Všetko v príjemnom balení uľahčujúcom použitie.

Táto strana uzáverov je len ukážkou z vyše 5 000 položiek v sortimente.
Ak máte záujem o ďalšie informácie, kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie.